Hledat

Novinky

Seznam přijatých dětí

V sekci "Zápis dětí" najdete soubor - Seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání pro rok 2019/2020 podle registračních čísel.

 

Hledáme novou paní učitelku

 

Zpěváček

Děti z pěveckého kroužku " Kralovická koťata" naší MŠ, potěšily 16.5. svým vystoupením klienty Domu sociální péče Kralovice. Došlo i na společné tvoření - sázení kytiček, které si děti odnesly na památku domů.

 

 

Výlet do ZOO Plzeň změna na 3.6.2019

Výlet do ZOO se přesouvá na pondělí 3.6.2019, časy odjezdu a příjezdu jsou stejné. Věříme, že v pondělí už nás počasí nebude zlobit a výlet si skvěle užijeme :-)

..

 

Pozvánka na pohádkový les

Zveme všechny děti a jejich rodiče, aby přišli oslavit Den dětí na tradiční akci naší školky - Pohádkový les. Více v přiloženém plakátku :-)

 

Uzavření MŠ během letních prázdnin

 

Nabídka zaměstnání

Hledáme posilu do mateřské školy na pozici účetní/vedoucí školní jídelny. Více informací v příloze.

 

 

Jaká byla oslava Májky ve školce?

30.dubna jsme i v naší školce měli všude spousty čarodějnic a čarodějů, pro které paní učitelky přichystaly dopolední čarodějnický program na třídách. Po svačině se naši předškoláci od Veverek a Kočiček sešli na zahradě aby společně ozdobili krásnou Májku barevnými stužkami, pak přišly i děti z dalších tříd a každá třída navázala na věnec stuhu s logem třídy. Ale to stále ještě nebyl konec "Filipojakubské slávy" - na zahradě před třídou Veverek čekala na děti hudba, tanec, společné zpívání a malé občerstvení... Pak jsme si s dětmi za doprovodu harmoniky uspořádaly čarodějnický průvod, prohlédly si všechny kostýmy, a vrátily se k Májce, kterou nám pomohli vztyčit ochotní tatínci a my jim tímto moc děkujeme za pomoc.

 

 

 

 
Více článků...