Hledat

Novinky

Výlet do ZOO Plzeň

Už pozítří - v úterý 29.5.2018 pojedeme celá školka na celodenní výlet do ZOO Plzeň. Odjíždíme v 8:30, tak prosím přiveďte děti do školky včas. Návrat plánujeme mezi 15:00 a 15:30. S sebou do batůžků dejte dětem dostatek pití v uzavíratelné lahvi, jídlo na celý den - doporučujeme namazané chleby, rohlíky nebo toust apod. K menším svačinkám sladkost, ovoce či zeleninu, ale raději do sáčku - aby děti nemusely celý den nosit na zádech krabičky... Zvolte prosím vhodný batůžek - aby dítěti nepadal z ramínek při každém kroku, měl v pořádku zip a byl příjemný na zádech i v teplém počasí... Do batůžku raději přibalte i pláštěnku. Dle svého uvážení můžete dětem s sebou dát malé kapesné na malý suvenýr apod. Vstupné - 110 Kč si vybírají paní učitelky na třídách předem. Pokud se dělá vašemu dítěti nevolno v autobuse, prosím nahlaste toto paní učitelce a dejte dětem ráno doma obvyklé léky proti nevolnosti.  Doufáme, že se nám vydaří počasí a všichni si výlet užijeme :-)

 

Májka a čarodějnice v naší kralovické školce

Přelom dubna a května se všude tradičně slaví vztyčováním Májky a pálením čarodějnic a i my, v naší školce jsme na tento významný den nezapomněli. Oslava proběhla na naší zahradě pro všechny děti dohromady. Děti se oblékly do kostýmů strašidelných mágů, čarodějnic, kouzelníků, čarodějů, ježibab či ježidědků, přilétly na košťatech se svými učitelkami na zahradu, kde potom proběhl společný rej - tančilo se, zpívalo se a bylo veselo. Pak jsme se přesunuli průvodem na přední část zahrady, kde už čekali silní tatínci se svými sekyrami. Tímto jim děkujeme za pomoc. Tatínci nám pomohli vztyčit naši krásně nazdobenou Májku se stužkami, které nesou loga tříd.

 

 

Slavnost s Inkou Rybářovou

V pondělí 14.5. proběhla akce pro děti a rodiče s Inkou Rybářovou s názvem " Mámo, táto, pojď si se mnou hrát, budem zpívat, tancovat". Slavnost se konala v Lidovém domě. Touto cestou bychom chtěli ještě jednou poděkovat maminkám za pomoc s občerstvením. Také našim paním kuchařkám děkujeme za přípravu zdravých pomazánek. Doufáme, že se vám akce líbila.

Aktualizováno (Úterý, 15 Květen 2018 19:51)

 

10.5.2018 Divadlo ve školce

Ve čtvrtek 10.května k nám do školky přijede "Divadýlko Kuba" se svojí pohádkou "Jak Pejsek s Kočičkou pekli dort", vybíráme 50 Kč.

 

30.4.2018 bude školka zavřená

Z důvodu malého počtu přihlášených dětí na pondělí 30.dubna 2018 bude MŠ uzavřena. V úterý 1.5. je státní svátek a na děti se budeme opět těšit ve středu 2.května.

Aktualizováno (Pondělí, 23 Duben 2018 20:17)

 

Zápis do mateřské školy

Zápis do MŠ se uskuteční dne 9.5.2018, další informace nalezne v sekci Zápis dětí do MŠ v příloze zde.

 

Aktualizováno (Pondělí, 23 Duben 2018 20:08)

 

Mateřinka 2018 - úspěch naší školky

Aktualizováno (Čtvrtek, 19 Duben 2018 19:03)

 

10.5. Divadlo ve školce

Přijede k nám "Divadýlko Kuba" s pohádkou "Jak Pejsek s Kočičkou pekli dort". Vybíráme 50 Kč.

Aktualizováno (Čtvrtek, 19 Duben 2018 18:39)

 
Více článků...