U Berušek

U Berušek

Věk: 3 – 6  let
Učitelky: Jiřina Cinková
                  Bc. Markéta Urbanová
Asistentka: Marka Cermanová
Umístění třídy:  třetí pavilon přízemí

Jsme třída dětí, které už to ve školce dobře znají, ale než půjdou do školy, tak ještě musí stihnout plno věcí poznat a zažít. U Berušek se učíme vzájemně se respektovat, zlepšovat se ve své sebeobsluze, máme dostatek prostoru k samostatnosti, ale když je potřeba, tak vždy poblíž najdeme pomocnou ruku.

Celodenní výlet 23.6.2021

Ve středu 23.6.2021 jsme byli s dětmi na celodenním výletě v okolí Stražiště u Mladotic, k dispozici nám bylo zázemí dětského tábora Na Oblátku. Výlet jsme tematicky pojali jako Indiánskou stezku, děti v průběhu cesty plnily různé úkoly s indiánskou tematikou (stavění teepee z přírodnin, střelba z luku na terč s bizonem a další hry), za které dostaly pírka na lapač zlých snů, který si vyrobily ve školce v průběhu týdne. HOWGH.

 

Den dětí U Berušek

 

Děti si prožily pohádku o třech prasátkách.

 

U Berušek se tvořilo. Jarní kytičky z PET víček. 

 

Kapříci

Ve čtvrtek 10.12. 2020 se u Berušek od rána tvořilo, trhalo, lepilo. Děti dělaly kapříky. Během vycházky pak měly možnost na vlastní oči živé kapry pozorovat i si na ně sáhnout. Nadšené děti si na konec odnesly i malou pozornost, kterou jim připravili zaměstnanci firmy Král.

Vycházka do lesa

Děti od Berušek byly na delší přírodovědné vycházce v lese. Učily se poznávat stromy, lesní plody a stavěly domečky z přírodnin.
Všichni jsme si to moc užili.

Těšíme se na Vánoce

Děti si vyráběly lucerničky pro zpříjemnění adventních večerů.